Štětský voříšek 2015

V sobotu 23.května 2015 proběhnul již 7.ročník Štětského voříška.

Leták se sponzory

Štětí už zná svého šampióna Od soboty 23.5.2015 zná Štětí svého psího šampióna.

Tento den se konal 7.ročník „Štětského voříška“, výstavy kříženců, voříšků a pejsků bez průkazu původu. Na kynologické cvičiště ve Štětí se sjelo ze všech koutů republiky 97 pejsků, kteří soutěžili o tituly ve svých kategoriích, ale také o přízeň diváků a samozřejmě i o titul nejvyšší.

Setkali se staří známí, přijeli ale i nováčci, kteří byli u nás ve Štětí poprvé. Počasí bylo přímo ukázkové, nálada výborná a všichni se natěšeně pustili do předvádění i soutěží. O zábavu nejmenších návštěvníků se jako už tradičně postarali kamarádi „TULÁCI“ , kterým patří náš dík za skvěle zvládnuté dětičky.

„Kolo štěstí“ se roztočilo a protože návštěvníci, kterých se sešlo kolem 250, byli velice hraví, předali jsme přítomným útulkům výtěžek ze hry ve výši 9000,- Kč.

Letos přijely útulky: BONA Kozly u České Lípy, Naděje pro čtyři packy z Čerčan a útulek z Mělníka. Pejskové z útulků se mezi ostatními neztratili a i když tu žádný z nich nového páníčka nenašel. Podle ohlasů pečovatelů si sobotní den ve Štětí užili a odvezli si pěkné ceny za svá umístění.

Hlavními sponzory „Voříškiády“ byly firmy FITMIN, značka výživových programů pro psy, kočky a koně a firma JUKO Petfood s.r.o. Patří jim naše velké poděkování, neboť díky jejich přispění všichni pejskové získali hodnotné ceny. Ze Štětí a okolí se letos zúčastnilo šestnáct psíků a opět zabodovali. Ve svých kategoriích obsadili 3x první, 3x druhé a 3x třetí místo. Nejhezčím pejskem z útulku zvolila porota FERDU z útulku BONA a zvláštní cenu poroty dostal pejsek KOBLÍŽEK z Mělnického útulku, který také získal titul „Pejsek sympaťák“.

Hosty letošního ročníku byla skupina ALIUS MODUS ze Štětí. Kluci se opravdu skvěle předvedli a sklidili zasloužený obdiv přítomných diváků.

Dlouho očekávaná chvíle, vyhlášení „Štětského voříška“ pro rok 2015 se přiblížila a pan místostarosta Ing. Andrt měl rozhodnout o tom „NEJ“ pejskovi ze všech přítomných voříšků a kříženců. Nebylo to snadné, po dlouhém vybírání bylo rozhodnuto: Štětským voříškem pro letošní rok se stala fenka BARUNKA Pavlíny Kollárové ze Štětí.

Letošní vítězka je tedy ze Štětí, konečně jsme se dočkali a titul zůstal doma. Gratulujeme Barunce i její paničce a těšíme se příští rok nashledanou.

Fotografie z akce najdete na www.zkosteti.cz ve fotogalerii.

Prohlédněte si i reporty z dalších ročníků: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009