Štětský voříšek 2017

V sobotu 27.5.2017 na kynologickém cvičišti ve Štětí proběhl již 9.ročník výstavy voříšků, kříženců a psů bez průkazu původu „Štětský voříšek“.  Z přihlášených 116 pejsků nakonec dorazilo 104 chlupáčů  se svými páníčky.
Někteří k nám jezdí pravidelně, jiní přijeli poprvé, ale všichni přijeli prožít pohodový den plný soutěžení. Díky sponzorům si každý z pejsků odvezl spoustu dobrot. Touto cestou děkujeme firmám CANDY s.r.o., JUKO , Purina Proplan, Salač, Mira Mar, Vitakraft a dalším. Naše poděkování za stálou podporu patří také městu Štětí a firmě Mondi a.s.


Letos byla rekordní účast a nás nesmírně těší, že se chlupáčům i jejich páníčkům ve Štětí líbí a vracejí se k nám. Přivítali jsme také 5 útulků: Bona z Kozlů u České Lípy, Naděje pro čtyři packy z Opřetic, útulek Mělník, útulek Libeň a Spolek pro pejska a kočičku z Čeřeniště. Jako každý rok, ani letos se útulkáči nenechali zahanbit a několikrát stáli „na bedně“. Dokázali, že jsou krásní a šikovní, pouze měli smůlu na původní majitele, kteří je opustili.
Tradičně pan místostarosta města Štětí Ing. Andr vybral toho nej voříška, kterým se pro rok 2017 stala fenka MÁŇA  z Mlazic.


Děkuji Vám všem, kteří jste přišli pejsky podpořit, dále členům a přátelům naší ZKO, bez jejich úsilí a pomoci by se tato akce nemohla konat a zvu Vás na jubilejní 10.ročník v r. 2018.

Za ZKO  Štětí
Alena Doležalová

Foto z akce  na www.zkosteti.cz